Kadın Modal Diyabetik Çorabı


URART KADIN MODAL ŞEKER ÇORABI | KADIN MODAL ŞEKER URART KADIN MODAL ŞEKER ÇORABI | KADIN MODAL ŞEKER
PRO KADIN  PAMUKLU ŞEKER ÇORABI | PRO16409 PRO KADIN  PAMUKLU ŞEKER ÇORABI | PRO16409
…

₺0,00

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Kadın Modal Diyabetik Çorap

Kadın modal diyabetik çoraplar diyabet hastalarının sağlığını desteklemesiyle biliniyor. Hassas ayaklara sahip olan ve ayakları şişmeye elverişli olan diyabet hastaları için özel olarak üretilen kadın modal diyabetik çorap çeşitleri sıkı dokusuyla şişmeleri önlerken ayaklarınızı da koruyor. Kış aylarının yanı sıra yaz aylarında da rahatlıkla kullanılabilen kadın modal diyabetik çorap modelleri ayağınızın nefes almasını sağlıyor. Naylon bir görünüme sahip olduğundan kimyasal ve zararlı olan naylondan üretildiği düşülse de tamamen doğal malzemeden üretilen kadın modal diyabetik çorapları üretildiği ipliğin sertliği ve pürüzsüz olması sebebiyle bu şekilde görünüyor. Tüylenme de olmayan kadın modal diyabetik çorap fiyatları ve dayanıklı yapısıyla da dikkat çekiyor.

Modal Diyabetik Çoraplar

Diyabet hastası olanlar sağlıklarını her şeyin önünde tutmak zorundadır. Sağlıklarına dikkat etmeyen diyabet hastaları hayattan lezzet alamazlar. Bundan dolayı temel kıyafetler arasında bulunan çorap seçimine özen göstermelidirler. Modal diyabetik çoraplar hastaların hem sağlıklarını hem şıklıklarını korur. Çorapların modal gibi sağlıklı malzemeden imal edilmiş olması talebin daha fazla olmasına neden olmaktadır.

Diyabet hastalarının ayaklarının rahat edebilmesi için çoraplarda hava kanalları yer almaktadır. Ayak tabanına ve parmaklara denk gelen havalandırma kanalları hava geçişinin daha fazla olmasını sağlar. Modal diyabetik çoraplar sayesinde ayaklar kuru ve serin kalır. Ayak bileğine denk gelen kısmında ve ayak bölümünde aynı streç özelliği bulunur. Streç özelliği şişen ayaklar düşünüler tasarlanmıştır.