Kadın Korseli & Toparlayıcı Külotlu Çorap


PENTİ PAÇALI KORSE TEN | PCDP341C15SK-T
PENTİ SHAPER SHORT KORSE TEN | PCLP377K12SK-T
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 24 (1 Sayfa)

Kadın Korseli & Toparlayıcı Külotlu Çorap

Kadın korseli toparlayıcı külotlu çorap çeşitleri, vücudunda basen, karın, kalça gibi bölgelerinde fazlalıklar olduğunu düşünerek bu fazlalıkları gizlemek isteyen kadınların ilk başvurduğu rahatsız edici korselerin aksine konforlu bir şekilde toparlayıcı etkisi veriyor. Giyildiği anda daha fit ve sıkı bir görünüme kavuşmanızı sağlayan kadın korseli toparlayıcı külotlu çorap modelleri sunduğu üstün konfor ile de kadınları büyülüyor. Korseli kısmı aşırı sıkmıyor. Bu sayede rahatsız olmadan orantılı bir proporsiyona kavuşmanızı sağlıyor. Şeffaf, parlak ve mat gibi farklı çeşitleri bulunan kadın korseli toparlayıcı külotlu çoraplar kıyafetlerinizin üzerinizde daha hoş görünmesini vaat ediyor. Kadın korseli toparlayıcı külotlu çorap fiyatları da uygunluğuyla dikkat çekiyor.

Birbirinden farklı model ve renk seçeneği bulunan korseli ve toparlayıcı külotlu çoraplar; konforlu bir kullanım özelliğine sahiptir. Şekil verici bir ürün olan bu ürünler; uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde üretilmiştir. Kaymayı önleyen silikon bel lastiği sayesinde kıvrılma sorunuyla da karşılaşmazsınız. Günlük kullanıma uygun bir şekilde tasarlanmış olan bu ürünleri; pantolonlar ve abiye elbiselerde de rahatlıkla kullanmak mümkündür.

Fazlalıklarınızı kolaylıkla toparlayan korseli ve toparlayıcı külotlu çoraplar; kullanıcıyı rahatsız etmemektedir. Dayanıklı bir ürün olarak tanımlanan korseli ve toparlayıcı külotlu çoraplar, rahatlığın ve şıklığın adresi konumunda yer almaktadır. Ayrıca burnu dayanıklı bir ürün olması; bu ürünün son zamanların favorisi yapmaktadır.