Hamile Külotlu Çorabı


Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Hamile Külotlu Çorap

Hamile külotlu çorap çeşitleri karın kısmı geniş olarak üretildiğinden dolayı hamilelik döneminde karnınızı sıkmadan sarıyor. Karının üzerinde veya karının alt kısmında bitmediğinden rahatsızlık hissi vermeyen hamile külotlu çoraplar üstün konfor sağlıyor. Hamile külotlu çorap modelleri normal külotlu çoraplar gibi bel ve karını sıkmadığından ve nazikçe vücudunuzu sardığından dolayı hamilelikte vücudunuzda çatlak oluşumunu en aza indirmeye yardımcı oluyor. Yumuşacık dokusu, vücudunuzun nefes almasını sağlayan ve terletmeyen yapısı cildinize dost olan hamile külotlu çorap fiyatları ve ince, kalın seçenekleriyle de ilgi çekiyor. Kalın hamile külotlu çorap, kış aylarında sıcacık olmanızı sağlarken; ince hamile külotlu çorap, yaz aylarında günlükte veya özel davetlerde hem rahat hem de şık olmanızı sağlıyor.

Hamilelik döneminin özellikleri göz önünde bulundurularak üretilen hamile külotlu çoraplar; rahat bir kullanım olanağını kadınlara sunuyor. Hamime kadınlara özel olarak tasarlanmış olan bu ürünler; onların anatomik yapıları göz önünde bulundurularak üretiliyor. Farklı renk seçeneklerinin bulunuyor olması; bu ürünleri farklı kıyafetlerde kombin yapmak isteyen hamile kadınların işini kolaylaştırıyor.

Ön paneli son derece anatomik olan hamile külotlu çoraplar; bacak bölgesi ince ve külot kısmı dayanıklı olan ürünler olarak ön plana çıkıyor. Burun kısmının dayanıklı olması bu tip külotlu çorap modellerini uzun ömürlü kılıyor. Bütün bu özellikleri hamile külotlu çorapların hem sağlıklı hem konforlu hem de şık bir kullanım özelliğine sahip olduğunu ispatlıyor.