Kadın Bambu Soket Çorabı


Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Kadın Bambu Soket Çorap

Kadın bambu soket çorap, diğer soket çorap türlerinden farklı olarak doğal yapıda olmasından ötürü ayağınız için daha sağlıklı olduğu görülüyor. Bambubun kendine has özelliği olan hafifliği çok net olarak hissettiren kadın bambu soket çorap çeşitleri ayağınızda kaba bir his oluşturmuyor. İnce yapıda olduğundan dolayı ayakkabının ayağınızı sıkma sorunuyla da karşılaşmamanızı sağlayan kadın bambu soket çorap modelleri sunduğu üstün konfor ile kadınlardan tam not alıyor. Diğer yandan çorap alırken hem hesaplı hem de kaliteli olmasını isten kadınlar için de; kadın bambu soket çorap fiyatları ve tartışılmaz kalitesi isteneni tam anlamıyla sunuyor. Kapalı veya tercihinize göre açık fark etmeksizin istediğiniz her ayakkabı ile kullanabileceğiniz kadın bambu soket çoraplar kombinlerinize şıklık katıyor.

Bambu sazlık alanlarda yetişen bir bitkidir. Odunsu bir bitki olan bambunun fiber dokusu mikro boşluklarla örülüdür. Bilinen klasik materyallerden farklı olduğundan dolayı yazlık bambu soket çoraplar ayak sağlığı açısından idealdir. Ayakları terleyen özellikle yaz aylarında terleme oranı daha fazla artanlar kesinlikle bambu çorap tercih etmelidir. Bambunun özünde yer alan lifler nemi emerek ayağın hava almasını sağlar.

Yaz sıcaklarından kaynaklı ayaklarda tahrişler ve terlemeler yaşanır. Yazlık bambu soket çoraplar ayağın 2 derece daha serin kalmasını sağlar. Serinleyen ayaklarda terleme ve tahriş görülmez. Bambu çorapların mikrofiber yapısı yazın serin tutarken kış aylarında sıcak tutmaktadır. Özel dokusu sayesinde cilde yapışmaz. Hassas ve alerjik cilt tipler için özellikle tavsiye edilmektedir.