Kadın Bambu Kısa Soket Çorabı


Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Kadın Bambu Kısa Soket Çorap

Dokunulduğu anda kalitesini hissettiren kadın bambu kısa soket çoraplar serinlik hissi verdiğinden dolayı yazın en sıcak günlerinde bile size çorap giyebilme olanağı sağlıyor. Doğal bambu liflerinden üretildiğinden dolayı hem nem transfer hem de nefes aldırma özelliklerini bir arada sunan kadın bambu kısa soket çorap çeşitleri bu özellikleri sayesinde ayağınızın her daim sağlıklı olmasını sağlıyor. Kaliteli yapısının yanında dikkat çekici olan kadın bambu kısa soket çorap fiyatları da uygunluğuyla kadınların bu çoraba olan rağbetini artırıyor. Normal soket çoraba oranla daha kısa olan kadın bambu kısa soket çorap modelleri uzun ekteler veya pantolonlarla kullanılabiliyor. 

Yaz aylarının kavurucu sıcaklarından ayakları serin tutacak çorap çeşidine ihtiyaç vardır. Yazlık bambu kısa soket çoraplar tam olarak ihtiyaca cevap vermektedir. Bambu sazlık alanlarda yetişen lifli bir bitkidir. Özünde bulunan lifler havanın ayağa geçmesini sağlar. Havalanan ayak daha az terlemektedir. Mikrofiber özelliği bulunan bambu ayakta oluşan nemi çekerek bakteri oluşumunu engeller.

Düz bir yapıya sahip olan yazlık bambu kısa soket çoraplar ayaklarda tahriş oluşumunu engelleyerek daha konforlu kullanım sunmaktadır. Cilt üzerinde bakteri oluşmasına müsaade etmediğinden dolayı bambu çorap kullanan kişilerin ayaklarında koku olmaz. Hassas ve alerjik ciltler için uygundur. Çeşitli renkler ve desenlerde tasarlanan çoraplar her tarz kıyafetle kombin yapılabilmektedir.